Książki poradnikowe dla pań w każdym wieku

Zastanawiasz się nad tym, jaki prezent na mikołajki dla dziewczyny – bestseller wybrać w tym roku? Wspólnie przyjęliście zasadę, że upominki powinny być skromne i niebyt kosztowne? A co powiesz na książkę? Z jednej strony jest to dosyć uniwersalny pomysł, a z drugiej jest to sprawdzony patent na podarunek. Jeśli tylko wybierze się jakiś dobry tytuł, to osoba obdarowywana powinna być zadowolona. Jeżeli chodzi o nastolatki i o dziewczyny w młodym wieku, to na chwilę obecną panuje moda na zdrowe odżywianie się na prowadzenie aktywnego stylu życia. To właśnie dlatego też, na prezent mikołajkowy polecamy jakiś poradnik. I tak na przykład, jeśli nasza dziewczyna uwielbia gotować i jeśli przy okazji chce dbać o sylwetkę, to publikacja pod tytułem “Bez cukru. Plan + menu na 4 tygodnie” wydawnictwa Ringier Axel Springer Polska będzie strzałem w dziesiątkę.

Poradnik- czyli praca zbiorowa

W prezentowanej przez nas książce mamy do czynienia z przepisami różnego autorstwa. Jest to tak zwana praca zbiorowa. Tego typu publikacje cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród młodych osób. Jeżeli poradnik został napisany przez wielu autorów, to z pewnością nie będziemy mieć do czynienia z nudą i monotonią. Książka w jasny sposób opisuje, to jak zrobić sobie detoks od cukru i jak jednocześnie przygotowywać smaczne desery i nie tylko. 

Mikołajkowy zawrót głowy

Mikołajki i w ogóle cały grudzień, to niepowtarzalne okazje, w których non stop możemy wręczać sobie jakieś skromne upominki. Książki nie należą do najdroższych prezentów, a wręczając je bliskiej osobie, okazujemy w ten sposób miłość, szacunek i pamięć. Nie zawsze mamy w sobie na tyle odwagi i nie zawsze mamy okazje ku temu, by przekazać komuś jak bardzo nam na nim zależy. Jeśli do książki dołączymy osobistą dedykację, to prezent idealny mamy gotowy. Dziewczyna na pewno doceni jakiś poradnik kulinarny, a podany przez nas tytuł jest tylko skromną namiastką, która może otworzyć umysł na wiele innych pomysłów na mikołajkowe prezenty. Publikacje mogą dotyczyć samoakceptacji, rozwoju osobistego i wielu innych dziedzin.